19. 04. 2024
Mladí hasiči

ZPV Velké Opatovice 2017

Týden po soutěží v Jabloňanech jsme se zúčastnili podzimního kola hry Plamen ve Velkých Opatovicích. Stejně jako loňský ročník, tak i letos se Plamen konal v místním zámeckém areálu. Na programu byly dvě disciplíny a to štafeta dvojic a závod požárnické všestrannosti (ZPV). Na startu se sešlo dohromady 94 hlídek mladších i starších žáků.

Jako první disciplínu jsme zahájili štafetu dvojic, kde se mladší ??áci umístili na 28. místě a starší žáci na 20. místě. Po splnění štafety jsme se přesunuli na závod požárnické všestrannosti. Závod se skládá z celkem 6 stanovišť. Se startovním číslem 17 a 18 vyběhly dvě hlídky starších žáků. S číslem 26 vystartovali mladší žáci.

Po ZPV se starší žáci umístili na nepopulárním 4. místě a mladší žáci na 22. místě. Letos nás čeká ještě jeden závod a to 18. listopadu v Drnovicích.

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz