20. 05. 2024
Mladí hasičiSDH

Dětské odpoledne s hasiči 25. 6. 2022

V sobotu 25. 6. 2022 od 13:00 proběhlo u hasičské zbrojnice v Černé Hoře Dětské hasičské odpoledne. Cílem akce bylo rodičům, kteří mají své děti v hasičském kroužku ukázat, vše co se jejich děti naučily. Všem ostatním přiblížit mladé hasiče a také práci hasičů.
Pro malé, ale i velké děti bylo přichystáno několik stanovišť, zde si mohly vyzkoušet své dovednosti například střelba ze „vzduchovky“ na dřevěný špalík, stříkání ze džberovky –  kde byla občas nutná pomoc dospěláka 🙂 nebo vybýt trochu energie na skákacím hradu.
Odpoledne se neslo v pohodovém tempu, které občas přerušila ukázka mladých hasičů nebo starších „kolegů“ či profesionálních hasičů ze stanice v Blansku. Pomyslnou tečkou za celé odpoledne byla možnost přespání na hasičské zbrojnici. Zájem dětí nás mile překvapil.
Počasí se sice ráno netvářilo na pěkný den, ale nakonec se slunce ukázalo a hřálo celý den. Děkujeme všem, co nás přišli navštívit ať „jen“ na pivo nebo podpořit hasičskou omladinu. Děkujeme.

Dětské hasičské odpoledne 25. 6. 2022

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz