24. 05. 2024
Mladí hasiči

Podzimní kolo hry Plamen

V sobotu 13. 10. 2018 se konalo podzimní kolo hry Plamen. Tentokrát se závod odehrál v Lysicích. Jako obvykle na nás čekali dvě disciplíny a to závod požárnické všestrannosti (ZPV) a štafeta dvojic. Počasí již od ranních hodin přálo a jako první disciplína nás čekala štafeta dvojic, kde jsme měli dva pokusy. Časomíra se zastavila u lepšího pokusu na hodnotě 81,44 vteřin a to nám stačilo pouze na 23. místo. Po dokončení štafety jsme se připravili na start závodu požárnické všestrannosti. Kde startovali dvě hlídky starších žáků. Bohužel došlo k chybě ve věkovém rozdělení, tudíž byla hodnocena pouze jedna hlídka. V ZPV jsme se umístili taktéž na 23. místě s časem 43 minut a 36 vteřin včetně 17 trestných minut. Celkově jsme tedy po podzimním kole na 21. místě.

Toto byl poslední závod v tomto kalendářním roce. Teď nás čeká zimní příprava a hlavně plnění odznaků odborností.

Podrobné výsledky naleznete zde: http://oormblansko.wz.cz/podzimni-kolo-hry-plamen-a-souteze-dorostu-lysice-13-10-2018

 

ZPV Lysice 2018