24. 05. 2024
Mladí hasiči

Jarní kolo hry Plamen 2018

V sobotu 19. 5. jsme se zúčastnili jarního kola hry Plamen. Stejně jako na podzim se jarní kolo konalo ve Velkých Opatovicích. Počasí nám přálo a tak jsme v devět hodin ráno mohli začít plnit disciplíny. Začali jsme požárním útokem, což se dá považovat za „královskou“ disciplínu požárního sportu. Zde jsme dosáhli času 21,94 vteřin, což stačilo až na 6. místo. Dále jsme pokračovali štafetou 4×60m, zde jsme měli čas 50,28 vteřin. Tento čas nás opět zařadil na 6. příčku. Štafeta CTIF byla naší další disciplínou, kde s časem 92,09 vteřin jsme skončili na 5. místě. Poslední disciplína byla požární útok CTIF, kde jsme udělali 15 trestných vteřin a stačilo to s časem 121 vteřin až na 9. místo. Celkově jsme se ve hře Plamen 2017/2018 umístili na 7. místě.

Kompletní výsledky: ZDE

Jarní kolo hry Plamen 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA