20. 04. 2024
SDH

II. ročník Kotlového gulášobraní 10. 9. 2022

SDH Černá Hora zve na druhý ročník Kotlového gulášobraní, který se uskuteční 10. září u hasičské zbrojnice Svitavská 23, Černá Hora od 9:00.
Po celou dobu trvání akce bude pro Vás přepraveno občerstvení. V případě nepříznivého počasí bude možnost pobýt v prostorách hasičské zbrojnice. Cena degustačních porcí s hlasovacím lístkem je 100 Kč, kterými po degustaci všech vzorků ohodnotíte své favority přidělenými body, které budou poté sečteny.
Pravidla pro hlasování:
Každá hlasovací kartička bude k dispozici mít pět bodů, které hlasující může rozdělit mezi jednotlivé soutěžní týmy, ale vždy tak, aby součet přidělených bodů byl pět a nebo všech pět bodů dal jednomu týmu.

Černohorské kotlové gulášobraní II. ročník