24. 05. 2024
Sport

Velká cena Blanenska – Žernovník a Senetářov

Po zimní přestávce se o pět rozeběhla Pivovar Černá Hora Cup Velká cena Blanenska v požárním útoku. Třetí květnovou (19. 5. 2019) neděli odstartoval další ročník. Pořadatelství prvního kola se tradičně ujal dobrovolný hasičský sbor ze Žernovníku. Po jedenácté hodině odstartovala kategorie mužů, ve které nemáme zastoupení. Netrpělivě jsme čekali na začátek kategorii žen. SDH Černá Hora – Mája Team šel na start jako páté družstvo. Základna pohoda, drobné zaváhání na koši a co „vepředu ?“ Pravý proud čas 18.16 a levý prostřik až na konečných 19.27. V celkovém hodnocení stačil tento čas na 6. místo a první přísun bodů do celkové tabulky hodnocení ligy. Další kolo se konalo již příští neděli v Senetářově.
26. 5. 2019 druhé kolo Pivovar Černá Hora Cup Velká cena Blanenska v Senetářově téměř letní počasí slibovalo, že by mohly padat nízké časy. Bohužel našemu týmu se příliš nedařilo, výsledný čas 19.27 stačil na konečné 11. místo v kategorii ženy.
Ale již tuto neděli 2. 6. 2019 se koná další kolo v Ostrově u Macochy. Proto neváhejte a přijďte podpořit náš tým v boji o přední příčky!
Rozpis všech kol a spoustu dalších informací naleznete na webu VCB www.vc-blanenska.com

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz