14. 06. 2024
VýjezdyVýjezdy 2023

Dopravní nehoda Krhov 1. 11. 2023

Jednotku vyslal KOPIS HZS JHM k dopravní nehodě dvou osobních automobilů s vyproštěním zaklíněné osoby na silni I/43 u obce Krhov.

Na místě události před naším příjezdem zasahuje HS Blansko. Jednalo se o čelní střet osobních automobilů. A v jednom vozidle zůstala zaklíněná osoba. Ve spolupráci s HS Blansko byla prováděna asistence při vyproštění zraněné osoby a následný transport do vrtulníku letecké záchranné služby. Po zaměření dopravní nehody PČR, jednotka na rozkaz velitele zásahu provedla úklid vozovky od střepů a zbytků havarovaných vozidel, následně odtažení vozidel mimo hlavní komunikaci. Během vyproštovacích prací byla komunikace I/43 zcela uzavřena. Po uklizení použitých prostředků se jednotka vrátila zpět na svoji základnu.

DN Krhov - vyproštění osob 1. 11. 2023

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz