13. 07. 2024
VýjezdyVýjezdy 2023

Ulomená koruna stromu na silnice I/43

KOPIS HZS JHM vyslal dnes jednotku v 6:39 hodin k odstranění nahnutému stromu na silnici I/43 u obce Závist.
Na místě bylo zjištěno, že jde o ulomenou korunu vzrostlé borovice, která visí nad vozovkou a ohrožuje provoz na komunikaci. Vzhledem k tomu, že koruna byla ve výšce do které nemáme prostředky byla na místo povolána výšková technika CHS Blansko. Pomocí výškové techniky byla koruna odstraněna a následně rozřezána a uklizena. Po dobu zásahu byla komunikace I/43 uzavřena v obou směrech.
Po uklizení všech použitých prostředků a vozovky se jednotky vrátily zpět na svoje základny.

Ulomená koruna stromu I/43 3. 7. 2023

 

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz