13. 07. 2024
VýjezdyVýjezdy 2023

Požár pole u Lhoty u Lysic 11. 7. 2023

Jednotka byla v rámci II. stupně požárního poplachu vyslána KOPIS HZS JHM k požáru pole u obce Lhota u Lysic.
Na místě události již zasahují jednotky z prvního stupně. Šlo o požár strniště a kombajnu. Velitel zásahu určil obě naše CAS k doplňování vodou zasahující cisterny. Čerpací stanoviště bylo zřízeno v obci Drnovice. Na místo se dostavil traktor, který okraje požářiště podmetl, aby se zastavilo šíření požáru. Jednotka odeslána na plnící stanoviště. Po cestě rozhodl velitel zásahu o redukci sil a prostředků na místě události, proto jednotka odjela zpět na svoji základnu.

Požár pole Lhota u Lysic 11. 7. 2023

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz