13. 07. 2024
Mladí hasičiNovinky

Podzimní kolo hry Plamen – Lysice 2021

První říjnová sobota patřila v Lysicích tradiční soutěži v požárním sportu Plamen. Konkrétně disciplíně závod požárnické všestrannosti. Letos jsme se poprvé zúčastnili s jednotlivci v kategorii dorostenců. Pro mladší chlapce to byla velká výzva a zkouška schopností, ale nezalekli se a šli do toho opravdu naplno. Umístili se sice až na konci druhé desítky, ale důležité bylo nabrat zkušenosti a v těžkém lysickém terénu se neztratit a nezranit. To vše se podařilo a kluci si domů odnesli nový zážitek a už teď ladí formu na další závody.

Střední dorostenci už takovouto soutěž okusili před dvěma týdny v Sebranicích. A navázali neskutečně. Jarda Gric, který běžel poprvé, bral 15. místo, David Chládek 12. a Rostislav Doušek obhájil zlato ze Sebranic. Skvělý výsledek všech tří a krásné zakončení sezony. Borcům patří potlesk a velký dík.

Nyní nás čeká zimní příprava a doufáme, že na jaře navážeme na letošní neuvěřitelně úspěšný podzim.

Podzimní kolo hry Plamen 2021