20. 05. 2024
Sport

IV. kolo Velké ceny Blanenska

Po měsíční pauze se opět rozeběhla Velká cena Blanenska, tentokráte ve Žďáře. Dráha je travnatá na okraji obce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích muži, ženy. My jsme netrpělivě očekávali jak se bude dařit našemu týmu, který nepříliš úspěšně vstoupil do nového ročníku Velké ceny.
Start v pořádku, základna bez zaváhání…voda do stroje cca v 8 sekundě a co na to proudy? Praví proud se zastavuje na hodnotě 16.98 a levý 17.79. Tento čas v konečném hodnocení „stačil“ na druhé místo. Konečně pořádný bodový přísun do celkové tabulky hodnocení VCB a průběžné 6. místo celkově, na dostřel k třetímu místu.
Další kolo Velké ceny Blanenska se koná již tuto neděli 14. 7. 2019 od 11:00 ve Velkých Opatovicích.

 

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz