24. 05. 2024
Jednotka SDH

Exkurze na hasičské zbrojnici

V pátek 2. června jsme s radostí přivítali exkurzi žáků 2. tříd místní základní školy na naší zbrojnici. Dětem jsme provedli celou budovou a představili jsme jim naši činnost, vybavení a techniku. Bylo nám potěšením vidět, jak se děti zajímají o naši práci a ochotně jsme odpovídali na jejich zvídavé dotazy. Největší zážitek pro ně ale byla jistě možnost si vybavení a techniku důkladně prohlédnout a vyzkoušet. Na závěr jsme jim umožnili stříkání proudnicí, což pro ně bylo velkým adrenalinovým zážitkem a zároveň osvěžením v parném letním dni. Vycházeli od nás s úsměvem na tváři a my jsme doufali, že se exkurze dětem líbila a že se snad o pár let později setkáme opět jako kolegové výjezdové jednotky.

Exkurze na hasičské zbrojnici

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz