17. 04. 2024
SDHSport

Závodní neděle v Rudici 16. 8. 2020

V neděli 16. 8. 2020 vyrazil sportovní tým SDH Černá Hora na soutěž v požárním útoku do blízké Rudice. Protože celý seriál Velké ceny Blanenska byl zrušil, místní hasiči uspořádali svoji pohárovou soutěž.
Soutěž se běžela na dva soutěžní pokusy. První pokus bez větších chyb časomíra na levém terči se zastavila na čase 18.10s a pravý terč 17.47. Horší čas se počítá. První pokus tedy je za 18.10s. Druhý pokus, „zadek“ o něco rychlejší koš kolem 5s, voda ze stroje voda na proudech pravý terč se zastavuje na hodnotě 17.36s, bohužel na levém proudu voda opět o něco později jako při prvním pokusu a časomíra se zastavuje až na hodnotě 19.10s.
Čas z prvního pokusu nakonec stačí na páté místo v soutěži. Na oba dva pokusy se můžete podívat zde pod článkem.

1. Pokus

2. Druhý pokus

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz