19. 04. 2024
Sport

Velká cena Blanenska – Pamětice

Po roční pauze, která byla způsobena pandemií tak i nařízením vlády se opět rozběhla Velká cena Blanenska v požárním útoku. Účast soutěžních týmů oproti jiným ročníkům byla slabá, ale snad na dalších kolech VCB se startovní listina více zaplní.
Startovní listina obsahovala patnáct družstev mužů, kategorie žen osm týmů a nově jeden tým kategorie veteráni a dva v kategorii dorost.
Protože soutěž byla na trávě, tak tradičně začínali muži.
Po této kategorii nastoupily společně ženy, veteráni a dorostenci. V kategorii žen máme svoje zastoupení. Průběh pokusu sliboval slušný čas, „zadek“ v pořádku. První terč – levý sražen v čase 19.76, ale na pravém terči nedošlo k jeho sražení a tím pádem ukončení pokusu. Proto Pamětice jsou ve výsledkové listině vedeny pro Černou Horu jako nedokončený pokus – N.
Seriál pokračuje již tuto neděli (25. 7. 2021) v nedalekých Černovicích. Soutěž startuje ve 12:00. Veškeré výsledky a pozvánky na soutěže naleznete na stránkách Velké ceny www.vc-blanenska.com.

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz