19. 04. 2024
SDHSport

Třetí kolo Velké ceny Blanenska v Ostrově u Macochy

2. června 2019 proběhlo druhé kolo seriálu soutěží Velké ceny Blanenska v požárním útoku v Ostrově u Macochy. Start soutěže byl naplánován na dvanáctou hodinu. Protože jde o travnatou dráhu jako první šla kategorie muži a po nich kategorie ženy, kategorie veteráni nebyla do této soutěže zařazena.
Po skončení soutěžních pokusů může následovaly ženy. Náš tým šel na start jako šestý v pořadí. Očekávání bylo velké, první dvě kola nebyla dle  představ a na vylepšení nálady pořádný bodový příděl by byl fajn.
Jenomže velké zaváhání levé proudařky, která měla problém na spojích a nebyla v ideální vzdálenosti od terče se zastavila časomíra na hodnotě 19,54 a v celkovém hodnocení stačil na 7 místo. Za zmíňku stojí uvést, že pravá proudařka měla sraženo v čase 17,76! Nyní má Velké cena přestávku, tak doufejme že lepší výsledky se pauze dostaví.
V celkové tabulce hodnocení týmu zatím patři deváté místo.

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz