20. 04. 2024
Jednotka SDHNovinky

Statistika za rok 2021

Jednotka JSDH Černá Hora měla v roce 2021 celkem 59 výjezdů. U všech událostí členové jednotky strávili dohromady 85 hodin. Nejdéle trvající zásah byl v Hodoníně (okr. Hodonín), kdy jsme byli povoláni v rámci odřadu na pomoc při odklízení následků po tornádu (24. 6. 2021), který trval devět hodin. Později jsme byli ještě nápomocni občanům v obci Hrušky, které taktéž tornádo zasáhlo.

Tabulka s počty událostí za rok 2021

 
Počet událostí za rok 2021
Planý poplach 2
ZOČ 5
Technická pomoc 35
Požár 15
Záchrana osob a zvířat 1
Taktické cvičení 1
Celkem
59

Webové stránky www.hasicicernahora.cz zaznamenaly za celý rok 2021 přes 28 tisíc přístupů. Nejnavštěvovanější měsíce byly leden a duben.
Nejvíce čtenými články se staly požár stodoly ve Spešově (22. 4. 2021), požár dřeva v Černé Hoře (25. 3. 2021).
Na sociální sítí Facebook jsme byli úspěšní s příspěvkem o události, která se stala v Blansku a jednalo se o hlášený požár bytu v Blansku, další byl příspěvek o technologii, kterou používáme při výjezdu na hasičské zbrojnici.
U Instagramu byl nejlépe hodnocen příspěvek z Černovic, kde naše jednotka zasahovala u požáru lesa a druhý nejlépe hodnocený příspěvek byla návštěva dětí ze základní školy v Černé Hoře v hasičské zbrojnici.

Sledujte naši fb stránku na fb.me/hasicicernahora instagram instagram.com/hasicicernahora a nebo youtube kanál JSDH Černá Hora.

Celkový počet událostí

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz