20. 05. 2024
VýjezdyVýjezdy 2024

Požár osobního automobilu I/43 12. 3. 2024

Jednotka byla vyslána KOPIS HZS Jmk k požáru osobního automobilu na silnici I/43 ve 14:58.
Po příjezdu na místo události bylo zjištěno požár osobního automobilu v motorovém prostoru, který se rozšířil na celý automobil. Dva členové jednotky vybaveni dýchací přístrojem vytvořili útočný proud a započali hasební práce. Posádka mimo vozidlo. Na místě PČR, pro příjezdu CHS Blansko, předáno velení u zásahu. Dokončení hasebních prací na vozidle. Protože vozidlo bylo na LPG jednotka poté ochlazovala nádrž na stlačený plyn. Po likvidaci události byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na základnu.

Požár osobního automobilu 12. 3. 2024

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz