17. 04. 2024
VýjezdyVýjezdy 2021

Požár odpadu Blansko 11. 4. 2021

Jednotka byla dne 11. 4. 2021 ve 23:17 vyslána Operačním a informačním střediskem HZS JmK k ohlášenému požáru zřejmě lesního porostu do Blanska v městské části Podlesí.
Na místě jako první dorazila profesionální jednotka z HS Blansko. Zjištěno, že se jedná o požár několika zahradních dřevěných pařenišť. Na lokalizaci a likvidaci požáru byl nasazen jeden C proud. Velitel zásahu prostřednictvím KOPIS HZS nechal všechny jednotky jedoucí k místu události vrátit zpět na svoje základnu neboť síly a prostředky na místě události byly dostačující.
Jednotka nezasahovala odeslána na svoji základnu před příjezdem k místu události.

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz