13. 07. 2024
VýjezdyVýjezdy 2024

Osoba zavalená stromem 19. 6. 2024

Jednotka byla vyslána KOPIS HZS JHM k osobě, která byla zavalena stromem na Bukovici.
Po příjezdu na místo události, bylo zjištěno, že jde o prověřovací cvičení jednotky. Jednotka provedla ošetření osoby a následně ho vyprostila. po ukončení cvičení proběhlo vyhodnocení a návrat na jednotky na základnu.

 

Prověřovací cvičení ověřuje akceschopnost jednotek PO, jednotka není předem o cvičení informována. Součástí takového cvičení může být i vyhlášení cvičného požárního poplachu. Taktické cvičení se provádí za účelem přípravy jednotek PO nebo štábů na zdolávání požárů nebo na záchranné práce při mimořádných událostech.

Prověřovací cvičení 19. 6. 2024

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz