13. 07. 2024
Jednotka SDH

Adresné vysílání požární techniky jednotek SDH

Od 1. července 2018 KOPIS HZS JmK přechází na adresné vysílání techniky JSDH obcí. Cílem je, aby ke každému typu události byl vyslán optimální počet techniky s odpovídajícím vybavením.

Naše jednotka je na tuto variantu již připravena a pro vyšší komfort při vyhlášení poplachu jednotce, se členům, kteří se dostaví na výjezd do hasičské zbrojnice na monitoru zobrazí mapa s místem události a KOPISem HZS JmK určená technika, kterou k události vyslal. Pro upřesnění místa události se automaticky tiskne podrobná mapa s místem události např. ulice a číslo popisné a trasa k zásahu od hasičské zbrojnice k místu události zvolená dle zadaných GPS souřadnic KOPISem HZS JmK.

 

Technika určená k události Požár Technika určená Záchrana osob a zvířat

Používáme aplikaci od firmy www.hasicum.cz

 

Jak jste spokojeni s dodávanými informacemi na web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hynek KOTLÁN

www.hasicicernahora.cz | fb.me/hasicicernahora | instagram.com/hasicicernahora | info@hasicicernahora.cz