Služba

Služba
Služba začíná v pátek v 18:00 a končí následující pátek v 17:59 ! Pravidla a povinnosti služby viz. pravidla služby.

 

ROK 2020
3. 1.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
10. 1.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
17. 1.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
24. 1.
Pavel Šabrňák Dalibor Musil
Filip Kubelka
31. 1.
Vašek Zedek
Aleš Sehnal Michal Bílek
7. 2.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
14. 2.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
21. 2. Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
28. 2.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
6. 3.
Pavel Šabrňák Dalibor Musi Filip Kubelka
13. 3.
Vašek Zedek
Aleš Sehnal
Michal Bílek
20. 3.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
27. 3.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
3. 4.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
10. 4.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
17. 4.
Pavel Šabrňák Dalibor Musil Filip Kubelka
24. 4.
Vašek Zedek Aleš Sehnal
Michal Bílek
1. 5.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
8. 5.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
15. 5. Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
22. 5. Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
29. 5. Pavel Šabrňák Dalibor Musil
Filip Kubelka
5. 6.
Vašek Zedek Aleš Sehnal Michal Bílek
12. 6.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
19. 6. Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
26. 6. Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
3. 7.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
10. 7.
Pavel Šabrňák Dalibor Musil
Filip Kubelka
17. 7.
Vašek Zedek Aleš Sehnal Michal Bílek
24. 7.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
31. 7. Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
7. 8.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
14. 8.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
21. 8.
Pavel Šabrňák Dalibor Musil
Filip Kubelka
28. 8.
Vašek Zedek Aleš Sehnal Michal Bílek
4. 9.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
11. 9.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
18. 9.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
25. 9.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
2. 10.
Pavel Šabrňák Dalibor Musil
Filip Kubelka
9. 10.
Vašek Zedek Aleš Sehnal Michal Bílek
16. 10.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
23. 10.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
30. 10.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
6. 11.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
13. 11.
Pavel Šabrňák Dalibor Musil
Filip Kubelka
20. 11.
Vašek Zedek Aleš Sehnal Michal Bílek
27. 11.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
4. 12.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
11. 12.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda
18. 12.
Matěj Vladík Aleš Vladík Martin Poďa
25. 12.
Pavel Šabrňák Dalibor Musi Filip Kubelka
1. 1.
Vašek Zedek
Aleš Sehnal
Michal Bílek
8. 1.
Alda Šab. st. Fanóš Tr. Zbyňa Reška
15. 1.
Martin Bílek Honza Hl. Darek Sejbal
22. 1.
Jara Hruška Martin Nečas Ivo Kalvoda