20. 04. 2024

Dětské hasičské odpoledne

26. 8. 2023 hasičské zbrojnice Černá Hora (Svitavská 23)
13:00 – 17:00

Pro děti budou připraveny sportovní disciplíny s hasičskou tématikou, skákací hrad nebo hašení pomocí džberových stříkaček. Děti i dospělí se mohou těšit na statickou ukázku hasičské techniky nebo Policie ČR, ale také na ukázky práce hasičů.

Akce začíná ve 13:00 hodin a bude trvat do 17:00 hodin, po celé odpoledne je zajištěno občerstvení pro děti i dospělé.

Od 19:00 se bude promítat pohádka/film pro děti, které se rozhodnou strávit noc na hasičské zbrojnici (možnost přespání i rodičů s dětmi), kapacita je ovšem omezená. Zájemci se mohou přihlásit během sobotního odpoledne. Nezapomeňte s sebou vzít spacák a nějakou podložku – spát se bude na podlaze ve školící místnosti 🙂  Snídaně pro nocující bude připravena.

Adresa:
Svitavská 23