SDH

Výroční valná hromada SDH Černá Hora

Dne 24. 1. 2020 proběhla v prostorách hasičské zbrojnice výroční valná hromada sboru dobrovolných hasičů Černá Hora za účasti starosty okresního sdružení hasičů pana Mgr. Milana Vykydala.
Zprávu o činnosti přednesl starosta sboru, vedoucí mládeže a žen prezentovali svoje sportovní aktivity. Velitel JSDH seznámil všechny přítomné s činností jednotky – s počty události, ke kterým jednotka v roce 2019 vyjela a odpracovaných hodin na údržbě techniky nebo při školeních.

Letošní valná hromada byla volební, členové zvolili jako nového starostu Františka Trtílka a také výbor SDH byl částečně obměněn.